İçeriğe geç
Home » 1.83 uzun boylu bir bayanla tanışma fırsatı

1.83 uzun boylu bir bayanla tanışma fırsatı

Selamlar İstanbul escort profilime hoş geldiniz. Genellikle bayanlar topuklu ayakkabı giyer ve öyle fotoğraf çekilir sizlere uzun boyluyum imajı verirler ben bunlardan biri değilim bu yüzden topuklu ile fotoğraf çekilmedim.

Sonuçta yatağa geçince o ayakkabı çıkıyor öyle değil mi ? Esasında yabancı uyruklu bir bayanım lakin sizin dilinizde bir isim kullanmayı tercih ediyorum bana Melisa hanım şeklinde hitap edebilirsiniz.

Yaşıma gelecek olursanız 25 yaşındayım eğitim hayatımı yeni bitirmiş bulunuyorum. Biraz bilgisi olan beyler beni çok iyi anlayacaklardır bu sayfa herkese açık ve görüşecek olanlar da olmayanlarda girip geziyorlar.

1.83 uzun boylu bir bayanla tanışma fırsatı

Çoğu zaman can sıkıntısından arayıp sohbet etmeye çalışanlar dahi oluyor bu yüzden bir kaç önlem aldım kendimce. İlk olarak önlemim sayfaya tek fotoğraf koymak, ikinci önlem ise cep telefonu numaramı doğrudan vermek yerine..

Yorum yapan kişilerin mail adreslerine göndermektir. Aynı şekilde daha fazla fotoğrafı mail yolu ile göndereceğim. Böylece mail adresi açmasını bile bilmeyen kişiler ile muhattap olmamış olacağım.

Ben kibar ve nazik beyler ile birlikte olmak isterim bahsettiğim teknolojiye uzak arkadaşlar eğitimsiz arkadaşlar olup bu yöntem ile direk olarak onları elemiş oluyorum bu konuda bana hak vereceğinizden eminim.

Buluşmayı otel ve rezidanslarda yapmaktayım, ayrıca dileyenleri evimde misafir ederim. Evim gayet müsait ve temiz olup burada rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Lakin telefonla görüşürken kibar olanlara ev adresi veriyorum sadece bu durumda aklınızda bulunsun sonra bana neden adres vermedin demeyin.

Bir yanıt yazın