İçeriğe geç
Home » 19 yaşında ama ağır başlı tam bir hanım efendi

19 yaşında ama ağır başlı tam bir hanım efendi

Ben İstanbul escort olarak görüştüğüm beyefendilere değer veririm ve onlara en azından halini hatırını sorarım bu sohbetlerden edindiğim bilgilere göre çoğu yaşıtım bayan ağır başlı hanımefendi gibi davranmıyorlarmış..

Bu yüzden bende başlıkta bu özelliğimi belirtmek istedim.  Şimdi başlığı neden böyle yazdığımı anlattığıma göre kendimi sizlere tanıtmaya başlayabilirim benim adım Mihriban başlıkta yazdığım gibi 19 yaşındayım.

Saçımın orijinal rengi sarışın değil saçım boya anlayan zaten anlar da anlamayanlar için belirteyim sonra makyaj güzellerinden birisiymişim gibi davranmayın. Makyaj yapmayı seviyorum fakat doğal halimde güzel bir duş aldıktan sonra tipi tamamen değişen bayanlardan değilim.

19 yaşında ama ağır başlı tam bir hanım efendi

Ağır başlı bir karaktere sahip olduğumda dolayı çok güler yüzlü bir bayan değilim lakin asık suratlı hiç değilim hemen işimiz bitsin paramı alıp gideyim havasında asla olmam. Anı yaşamayı zevk almayı severim.

İş olarak bakmaktansa flört ettiğim bir erkek arkadaşım gibi görürüm sizi ve ona göre muamele yaparım. Tek fotoğrafımın olması sizi düşündürmesin daha fazlasını mutlaka görüşme öncesinde gönderiyorum.

Vücudumda ufacık bir doğum lekem var fotoğrafımı bu yüzden tamamen çıplak bir şekilde atmadım ki onun yüzünden ifşa olmayayım. Zaten buluştuğumuz zaman bana hak vereceğinizden eminim.

Daha fazla detayı burada vermek istemiyorum aradığınız zaman genel bilgileri konuşuruz hakkım da daha fazla bilgiyi ise buluştuğumuzda sohbet bahanemiz olur diye burada açıklamıyorum.

Bir yanıt yazın