İçeriğe geç
Home » 20 yaşında kısa saçlı Öznur lüks dairesinde misafir ediyor

20 yaşında kısa saçlı Öznur lüks dairesinde misafir ediyor

Merhaba umarım kısa saçlı İstanbul escort bayanları çekici buluyorsunuzdur çünkü ben kısa saçı kendime yakıştırdığım için saçlarımı hiç uzatmam. Bu konuyuda yazıma başlamadan belirtmek istedim..

Çünkü bazı beylerde uzun saç takıntısı mevcut. Şimdi gelelim tanışma faslına benim adım Öznur, 20 yaşındayım ve Etiler ilçesinde büyük bir apartmanda lüks sayılacak bir dairem var.

Biliyorum ki çoğu kişi otellerden sıkılmış durumda kimisi kendisini otellerde rahat hissetmiyor kimisi ise büyük masraf olarak görüyor ki haklılar gecelik odalar düzgün otellerde 500 liradan başlamaktadır.

20 yaşında kısa saçlı Öznur lüks dairesinde misafir ediyor

Bu durumdan sizleri kurtarmak için evimin kapılarını açmaya hazırım. Hizmet konusuna gelecek olursak vip hizmet vermekteyim ve ilk olarak gecelik görüşmeleri tercih etmekteyim.

Lakin günde sadece bir kişi ile birlikte olduğumdan dolayı memnun kalan evimi ortamı beğenen kişiler görüşmeyi gecelik olarak uzatabilirler. Sizden önce veya sonrasında görüşmem olmayacağı için süre problemimiz olmayacak.

Bu yaptığımı kendisine güvenmeyen hiç bir bayan yapmaz. Gelin beni görün bir saat beraber olalım gerçek olduğumu anlayın ve ne kadar zevkli bir ilişki olduğunun tadına varın ve görüşmeyi öyle uzatın.

Birde son olarak eklemek istiyorum evimde kedim var alerjisi olanlar bana önceden söylerlerse odaya kapatabilirim yok odada kapalı olsa bile rahatsız olurum diyorsanız kedimden vazgeçecek değilim haberiniz olsun.

Bir yanıt yazın