İçeriğe geç
Home » Azgın bir bayan aramanızı bekliyor

Azgın bir bayan aramanızı bekliyor

Selamlar ben Ümraniye‘de yaşayan yalnız bir kadınım. İsmim Ayça ve yaşım 26 kendi ayakları üzerinde durmaya alışmış bir kadınım. Kimseye minnet etmem kimseye muhtaç olmak istemem.

Dul bir kadın olarak aslında güzel bir işim vardı ve namusumla çalışıyordum. Fakat dul olmam nedeniyle sarkıntılık edenler çok olduğu için onlar değil ben işten atıldım. Bende madem benden böyle şeyler bekleniyor. Hakkını vererek yaparım daha iyi diye düşünerek bu satırları sizlere yazıyorum.

Azgın bir bayan aramanızı bekliyor

Hayatımda 3 yıldır kimse olmadı. Arzu dolu sevişmeye istekli bir Ümraniye escort kadınım lakin çevremdeki erkeklere hiç güvenemediğimden dolayı yalnız kaldım.

Fotoğrafım sadece örnek daha fazlası mevcut ve emin olun belden aşağısı da güzel o fotoğraflarımı da göreceksiniz. Gelelim görüşme yaptığım yere eğer sizi eve davet edersem mahallede adım çıkar bu yüzden otellerde görüşme yapmaktayım.

İlerleyen günlerde bir birimizi tanıyıp güvendikten sonra sizleri evimde misafir edebilirim yada evinize gelebilirim. Daha fazla bilgi isterseniz aramanız yeterli.

Bir yanıt yazın