İçeriğe geç
Home » Barlarda dansçılık yapan İranlı Fatma

Barlarda dansçılık yapan İranlı Fatma

Selam sayfama hoş geldiniz benim adım Fatma 24 yaşında genç ve güzel bir kadınım. Kendi vücut ölçülerimi falan anlatarak kendimi övmüş gibi görünmek istemediğim için o kısımları geçiyorum..

Zaten sizinle bir adet fotoğrafımı paylaştım kendi gözleriniz ile inceleyip bütün detaylarımı görebilirsiniz. Kendimi anlatmam gerekirse ben dilinizi çok iyi bilen bir bayanım, özgür ruhluyum..

Ve ülkenizde 6 yıldır bulunuyorum son 10 aydır ise lüks bir barda dansçı olarak çalışıyordum. Hani filmlerde falan görmüşsünüzdür barlarda dans eden kadınlar olur benim işimde tam olarak oydu.

Barlarda dansçılık yapan İranlı Fatma

Çalıştığım barda peşime bir manyak takıldı ve sürekli olarak rahatsız etmeye başladı bende yalnız başıma yaşadığım için çaresiz işi bırakmak zorunda kaldım ve bir süre bu işi yapmaya karar verdim.

Bu işi ne kadar sürdüreceğim tamamen size bağlı burada da peşime bir manyak takılıp rahatsız etmesin diye buluşmalarımı otellerde yapacağım arkadaşlar lütfen bu konuda kusura bakmayın..

Lakin kim olduğunu nasıl biri olduğunu bilmediğim birini evime davet etme aptallığını yapmam yapamam. Hepiniz bu şehrin insanısınız hanginiz bekar, genç ve güzel bir bayana evinizi kiraya veriyorsunuz ?

Hazır evini kiraya veren birini bulmuşken ve evimi seviyor iken evden atılmaya hiç niyetim yok arkadaşlar bu yüzden sadece tanıdığım ve güvendiğim kişileri evime davet edebilirim ilk kez buluşacağım kişiler..

Lütfen teklif dahi etmesinler çünkü bunun tartışılacak bir yanı yok ısrar ettiğiniz zaman kabul edecek değilim. Ben her zaman açık sözlü bir bayan oldum kendimi bir başkasıymışım gibi tanıtıp..

Sonradan karşılıklı pişman olacağımıza hiç buluşmayız daha iyi umarım kendimi net bir şekilde ifade edebilmişimdir. İstanbul escort telefon başında..

Bir yanıt yazın