İçeriğe geç
Home » Evinin kapılarını sizlere açan üniversiteli Burcu

Evinin kapılarını sizlere açan üniversiteli Burcu

Bu tarz ilişkiler için otelleri riskli bulan beyefendilerin sayısı oldukça fazla bunun yanı sıra birde otellere ödenen yüksek miktarlarda bir kesimi rahatsız ettiği için evimi bu bilgiler doğrultusunda tutmaya özen gösterdim. Taksim Escort olarak hizmet veren üniversiteli genç bir bayanım ve Taksim ‘de 1+1 küçük bir dairem var. Dileyen beyefendileri misafir etmekten gurur duyarım.

Şimdi bu 1+1 eşyalı ev tutmuş sadece bu iş için kullanıyordur bu nedenle ev berbattır ve temiz değildir diye düşünmenizi istemiyorum evde yaşıyorum ve son derece temiz ve düzenli olduğunu bildirmek isterim. Evime birisi geldikten sonra yaptıklarımı sıralayayım.

  1. O gece kullanılan yastık kılıfı, yatağın çarşafı, havlular gibi şeyler hemen toplanır ve makineye atılarak yıkanır temizlik hastası olanları düşündüğüm için her birinin yedekleri var hemen yerlerine temiz olanlar geçer.
  2. Bütün ev komple temizlenir baştan aşağıya tertemiz yapılır ve havalandırılır.

Bu temizlik kurallarına çok dikkat ediyorum ben şımarık zengin kızlarından değilim elimden temizlik yapmakta yemek yapmakta gelir. Benim yanıma gecelik geldiğiniz zaman sizleri asla aç bırakmam gece yoğun bir çalışmadan sonra insan acıkıyor her zaman dolabımda atıştırmalıklar olsun ara ara içmelik alkoller olsun bulunmaktadır.

İnsanlara tiksinerek bakan kadınlardan değilim bu konuda herhangi bir kuşkunuz olmasın erkeklerin hoşlandığı şeyleri bilirim ve ona göre davranırım. Mesela aralarda banyo yapmak istediğiniz zaman bende sizinle beraber gelirim ve isteğinize bağlı olarak güzel bir kese atabilirim. Çoğunuzun karısından görmediği ilgiyi ve alakayı benden göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Sayfada tek fotoğraf görmeye takılmayın eğer benim ile yorum yazarak iletişime geçerseniz sizlere toplam 6 adet fotoğrafımı göndereceğim bütün detaylarımı göreceksiniz aynı zamanda telefon numaramı eklemeyi unutmayacağım bunun için yorum yazarak mail adresinize ulaşmamı sağlamanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın