İçeriğe geç
Home » Fantezi Şova Hazır Olun

Fantezi Şova Hazır Olun

Selam ben İstanbul escort Gülperi her ne kadar daha genç göstersem de.. Yaşım 26 olup şimdiye kadar uzun bir süre barlarda dansçı olarak çalıştım bundan sonra bu işlere bir son vermek istiyorum.

Bir süre bu şekilde çalışmaya devam edeceğim. Son derece enerjik ve güçlü bir yapım var herhangi bir yorulma falan benimle iken göremezsiniz sizleri yormaktansa üstte olmayı tercih ederim.

Size randevuyu gecelik verdiysem mutlaka azdırıcı ürün kullanırım eğer kendinize güvenmiyorsanız.. Bana bu ürünü kullandırtmayın beş dakikada boşalıp arkanızı dönüp yatacak olursanız uyutmam haberiniz olsun.

Fantezi Şova Hazır Olun

Gecelik görüşmelerimde alkol almanıza veya geciktirici tarzı ürünler kullanmanıza ses etmem hatta alkolü aralarda beraber alırız ve sabaha kadar ilişkimiz kesintisiz bir şekilde devam eder.

Dolabımda erkeklerin hoşlanacağı görür görmez kendinden geçeceği çok sayıda kıyafet mevcut buluşma öncesinde sizlerin ne giyeceğimi seçmenize izin veriyorum.

Kimisi mini etekten kimisi siyah jartiyerden kimi ise farklı renklerden daha çok ilgilenmekte bu yüzden seçimi size bırakmaktayım. Zaten randevu için anlaştıktan sonra görüntülü aramanıza izin vermekteyim..

Dolabımın yanına geçerim ne giymemi istiyorsanız onu giyer yanınıza öyle gelirim. Sadece otellerde yaparak görüşmemi kısıtlamıyorum aynı zamanda dileyenleri beni evimde ziyaret edebilirler.

Benim için hiç bir mahsuru yok. Daha fazlasını aradığınız zaman konuşuruz telefonlarınızı bekliyor olacağım.

Bir yanıt yazın