İçeriğe geç
Home » Güzel bacaklara ve kalçaya hasret kalanlar

Güzel bacaklara ve kalçaya hasret kalanlar

Bir bayanı seksi bulmak için aranılan üç temel nokta mevcut bunlardan birisi göğüsler, biri dolgun kalçalar ve sonuncusu prüzsüz güzel bacaklar bunların üçüne sahip olan biriyim adım Aslı şimdiden tanıştığımıza memnun oldum.

25 yaşında üniversite eğitimi almış kültürlü bir bayanım. İş hayatına da atıldım lakin memnun kalmadım hem düşük maaş verip hemde uzun mesai ile çalışmanın bana göre olmadığını fark ettim. Bunun yerine haftada iki gece sizlere hizmet vereceğim fakat baştan belirteyim ucuza çalışmıyorum.

Güzel bacaklara ve kalçaya hasret kalanlar

Böylesine güzel bir vücudu olan ve ucuza çalışan birisini zaten bana gösteremezsiniz. Elit bir bayan olarak hizmet vereceğim yukarıda belirttiğim üzere haftada sadece 2 gece çalışmaktayım ve tek görüşme yapmaktayım.

Günler kesin olarak belli değil çünkü sevişmeye istekli olduğum günlerde randevu vermekteyim. Büyük ve güvenlikli bir apartmanda oturduğum için dileyenleri evimde misafir edebilirim.

Ama tercihen ilk olarak otelde görüşmek isteyenlere randevu vereceğim çünkü İstanbul escort olarak seksi giyinip dışarıya çıkmaya bayılıyorum. Ayrıca hobilerim arasında bakımlı olmakta yer alıyor.

Sabah uyandıktan sonra saatlerce aynanın karşısında süslenirim beni asla bakımsız göremezsiniz. Bizimle buluşan evli erkekler zaten eşinin bakımsızlığından ötürü bizi tercih ediyorlar bu tercihlerini bildiğim için..

Sizleri pişman edecek bir durum olmayacağını garanti ederim. Eğer daha detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıda yer alan yorum alanında kendinizi kısa bir şekilde tanıtın lakin telefon numarası yazmayın lütfen mail adresinize bilgilerimi gönderiyorum çünkü.

Bir yanıt yazın