İçeriğe geç
Home » Her Yere Gelen Elit Üniversiteli

Her Yere Gelen Elit Üniversiteli

istanbul escort sevgili

Güzel ve elit çalışan bir bayanla ilişkiye hasret kalan bütün beylere selam olsun. Bu eksikliği gidermek için burada bulunuyorum.

Avrupa yakasında yaşayan bir kadın olarak dilediğiniz ilçeye otele, ofise veya rezidansa geliyorum. Hatta düzgün muhitlerde güvenlikli sitelerde olan evinize bile gelebilirim. Benim mesafeler ile aramda hiç bir sorun yok bunu ilk olarak bilmenizi istiyorum.

Her Yere Gelen Elit Üniversiteli

22 yaşında genç bir kadın için biraz fazla iddialı gelebilirim sizlere lakin durum tam olarak böyledir. Elit bir şekilde çalışıyorum ve kaliteli hizmetin her zaman değerini bilen beyefendiler olacağını biliyorum.

Haftada tek görüşme yapan birisi olarak İstanbul ‘un bir ucundan diğer ucuna gitmişim çok mu zor ?

Kaldı ki altımda arabam var ve aracımla seyehat etmeyi seven bir kadınım. Bir tek Anadolu yakası tarafında oturan beyefendilere ara ara randevu veremeyebilirim. Çünkü ilk önceliğim bana yakın olanlar olacak taktir edersiniz ki köprü trafiği hiç hoş olmuyor.

Tek fotoğraflı elit mi olur demeyin hemen çünkü benimle iletişime geçmek için yorum yazan kişilerin belirttikleri e-posta adreslerine tamı tamına 12 adet fotoğrafımı göndermekteyim.

Sonuna ise telefon numaramı görüşme ücretini ilave ediyorum beni bütün vücut hatlarım ile birlikte göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın