İçeriğe geç
Home » İlişkimiz konulu olsun isterseniz ben Sekreter Zeyno

İlişkimiz konulu olsun isterseniz ben Sekreter Zeyno

Günlük rutin şeylerden sıkıldıysanız ve hayatınızda farklı bir şeyler olsun istiyorsanız.. Sekreter fantazisi için ben daima hazırım. Adım İstanbul escort Zeyno dileyenler yine Zeynep diyebilir..

Ben aramızda daha hızlı samimiyet kuralım diye ismimi kısalttım böyle tercih ediyorum. Kadınların yaşı sorulmaz bu yüzden siz sormuş olmayın ben söyleyeyim 25 yaşındayım.

Normalde oteller dışında bir yere gitmem ama madem konulu olsun dedi ofislere de gelirim hatta ofis tamam demiş iken evlere de gelirim lakin önce bir bakarım tekinsiz bir yerse gelmem baştan söylemek istiyorum..

İlişkimiz konulu olsun isterseniz ben Sekreter Zeyno

Sonra buraya gelip geleceğini söyledi ama gelmedi falan diye yazmayın. Şimdi arkadaşlar bu sayfaya fazla fotoğraf atma taraftarı değilim ama bana ulaşanlara toplam 25 tane fotoğraf atacağım..

Hem çıplak olduğum vücudumun ne kadar güzel olduğunun çok açık bir şekilde belli olduğu hemde çeşit çeşit kostümler ile çekilmiş fotoğraflarım olacak bunlar çıplak olanlar malum..

Vücut hatlarımı beğenip beğenmediğinize karar verebilmeniz için kostümlüler ise siz hangi kostümü beğenirseniz onu giyip gelmem için olacak. Bu yaptığımda memnuniyete ne kadar önem verdiğimi çok açık bir şekilde gösteriyor olmalı.

Fotoğrafları ve telefon numarasını almak için 30 saniyenizi ayırarak yorum bırakmanız yeterli oluyor. Anal seven beyler öncesinde bana söyledikleri taktirde gerekli hazırlıkları yapıyorum ve kendimi ona göre hazırlıyorum.

Görüşmeye geldiğim zaman süpriz olarak anal istiyordum ben demeyin ya öncesinde söyleyeceksiniz yada yapmayacağız çünkü bunun uzun süren ve meşakatli bir hazırlık süreci var sonra madenci olmak istemiyorsanız tabi..

Kendimi çok net bir şekilde ifade ettiğimi düşünüyorum ve iletişim kurmanızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın