İçeriğe geç
Home » İri Göğüslü Gülben aynı zamanda masaj yapıyor

İri Göğüslü Gülben aynı zamanda masaj yapıyor

Selam benim adım Gülben. Yaşım 24 kaliteli hizmet veren bir bayanım. İşini iyi yapanların her zaman hakkını alacağına inanıyorum. Bu yüzden memnuniyete büyük önem vermekteyim. Öyle ki kendimi sevişmeye isteksiz hissettiğim günlerde çalışmıyorum. Zaten günde sadece bir kişi ile birlikte oluyorum haftada genelde bir görüşme yapmaktayım.

Bazen istekli olduğumda iki görüşme yapabilmekteyim.

İri Göğüslü Gülben aynı zamanda masaj yapıyor

Taksim civarlarında görüşme yapmayı tercih etmekteyim. lakin talep olduğu zaman Avrupa yakası içerisinde dilediğiniz ilçeden otele gelebilirim.

Yaşadığım ev Taksim ‘e yakın güven veren beyleri evime davet edebiliyorum. Onun dışında otellerde görüşmeler yapmaktayım.

Zaten çekilmiş olan fotoğrafımda bir otelin duşundan bu çevrede sık sık çapkınlık yapanlar bilirler.

Fotoğrafımı incelediğiniz zaman göreceğiniz üzere son derece fit ve güzel bir vücuda sahibim. Düzenli spor ve dengeli beslenme ile bu kıvama geldim.

Kalçalarımdan tutun kollarıma kadar en ufak bir kıl tüy bulamazsınız böyle şeylere çok dikkat ederim. En basitinden saç yapma konusunu bile atlamadan yanınıza gelirim.

Zaten sizlerde bakımlı güzel ve alımlı bir bayanla birlikte olmak için buradasınız.

Başlıkta yazdığım gibi aynı zamanda masaj hizmetimde mevcut. Tabi öyle detaylı bir masaj istiyorsanız bana randevu alırken belirtmelisiniz çünkü bunun için ayrıyeten güzel kremler falan yanımda getiriyorum.

Öyle bir dakikalık şeyleri masajdan saymıyorum tabi. Bu sayfada bu kadar kendimi tanıttığım yeter daha fazlası için yorum bırakın ve size ulaşmamı bekleyin mail üzerinden iletişime geçeceğim.

Avrupa yakası Taksim escort arayan beyler en doğru adresteler..

Bir yanıt yazın