İçeriğe geç
Home » Kasiyerimi Arka Odada Becerdim Bağımlım Oldu

Kasiyerimi Arka Odada Becerdim Bağımlım Oldu

45 yaşlarında market sahibi son derece yakışıklı bir adamım. Sık kasiyer değişimi gerçekleştirdiğim marketimde müşteri ilişkilerine çok önem veriyorum. Giyinmesiyle konuşmalarıyla dikkat çekenleri alma ve arka odada becerdim deme gayretindeyim.

Gene bir gün kasiyer seçimi konusunda başvuruların yoğun olduğu bir gün bir kadın geldi. Kiraz dudaklı, dolgun hatlı son derece sempatik bu hatun istekliliğiyle beni çılgına çevirdi. Adım atışından seksi duruşuna; amcığının belli oluşu..

Aynı zamanda giyimindeki eteklerle bile göz çarpıyordu. Yalnız olduğumuz bir an gözetleyip karıya sokmalıydım: Çok istekliydi. Sokulmaktan keyif alacağından emindim. Duruşu, konuşmaları, dudak hareketleri ile yeterince ben istiyorum diyordu.

Kasiyerimi Arka Odada Becerdim Bağımlım Oldu

Neyse gözlerden ırak bir odaya geçip tüm herkesi arkamızda bıraktık. Ancak hatun yürüyüşüyle zaten kalbime girmişti. Amcığını görmüş ve onaylamıştım. Ancak tam bir içim su denecek berraklığıyla.. Aynı zamanda göz kamaştırmıştı o an karşımda.

Bacaklar dersen sütun gibi maşallah. Kalçayı da öyle kıvırtıyor ki önden önden yürürken becermemek mümkün değil. Neyse bizim hatun iç geçirmelerimle önden yürüyedursun benim sik havaya kalmadan duramadı. Ben buradayım dercesine..

Aynı zamanda daracık şortumda hatuna istiyorum mesajını iletmişti. Odaya girişimizle hatun önce şöyle bir süsüldü karşımda sonra bana yanaştı ve dudaklarıma belli belirsiz bir buse kondurdu. Sikilmek istiyorum dedi. Bu deyiş ile gel de becerme karıyı.

Tabii efendim diyecek halim yok ya en sertiyle karıyı duvara gömdüm. Arkadan göte dömeleceği bir alan bırakıp siki çıkardım. Bacak arasından hissederken bile kendinden geçiyordu karı. Sonrasında karıyı becermek için iyice dömeltip göt deliğini yalamaya başladım.

Ancak karının her zerresi pamuk gibiydi. Hatta kendinden geçmemek elde değildi ki. Hatta iniltileriyle bir erotik şov vardı karşımda. Vücuduna dokunuşlarımla tam da beden dilini hissediyormuşçasına nokta atışı yapıyormuşum gibiydi.

Yaşanmış Seks Hikayesi

Sikimin doymayacağı kadar hatunun da sikilmeye doymayacağından oldukça emindim. Tüm seksiliği ile dudakları, göğüsleri, kalçaları ve ön güzeli de götüyle bir şov yapıyordu. Götünden sikilmenin ardından amcığını parmaklamaya başladım.

Yanımda seks objem kelepçemde vardı. Seni şuraya kilitlesem mi demekten kendimi alıkoyamadım. Kilitledim ve hatunu inletircesine göğüslerini ısırdım. Amcığını doyasıya parmakladım. Kendini iniltileriyle tam bir seks sarhoşu yapan karı sik artık göt herif demişti.

Ekstra kaba konuşana da ayrı bir ayarım. Çok seviyorum ağzı bozuk karıları. Seks konusundaki ısrarcılıklarına ve kendilerini becertmek için girdikleri yarışa da ayara oluyorum. Seks konusunda üzerime tanımadığım marketimde bu kasiyeri işe alacaktım..

Ve aynı zamanda her gün yine becerecektim. Amcığına fena gömdük. Kökledim resmen. Karı öyle bağırıyordu ki amcığı yırtıldı sanmadıysam ben ben değilim. Karıyı bir daha ki sefere becermek için ayrı bir heyecan besliyorum.

Hatta keyifli bir seks günü sonrası işe alındın söylemini söylemekten gurur duyduğum sözcükleri.. Aynı zamanda İstanbul escort karıya iletmekten geri kalmadım. Fakat harika fırsatlar ve yeni becerişler beni bekliyordu. Heyecanlanmamak elde değildi.