İçeriğe geç
Home » Manken fiziğinde uzun boylu Melis

Manken fiziğinde uzun boylu Melis

Selam şimdiden değerli vaktini bana ayıran kıymetli beyefendilere teşekkür etmek istiyorum. Kendimi sizlere tanıtacağım fakat önce fotoğrafımla başlamak isterim.

Sayfada paylaşmak için bu fotoğrafımı seçtim. Lakin merak etmeyin daha fazlasını sizlerle paylaşacağımı bilmenizi istiyorum.

Zaten buluştuğumuzda beni canlı canlı karşınızda göreceksiniz.

Buluştuğumuz zaman kısmını biraz açmak isterim. Hani normalde direk otel odasında falan buluşulur. Ben bunun yanı sıra dilerseniz ilk olarak otelin lobisinde yada yakınında halka açık bir mekanda buluşma talebiniz olursa kabul ediyorum.

Böylece herhangi bir masraf etmeden gerçek escort bayan olduğumu göreceksiniz ve öyle otel masrafı olayına girersiniz. Genelde odayı tuttuktan sonra iş işten geçmiş oluyor o yüzden böyle bir teklifim var.

Ben gerek vücudumun güzelliği olsun gerek yüzümün güzelliği olsun kendime güvenim tam. Herhangi bir yalan yanlış bilgi ile sizleri yanıltmayacağımı bilmenizi isterim.

Benimle iletişime geçmek isterseniz sizlerden bir ricam olacak yorum yapmanızı rica ediyorum ki mail adresinize geri dönüş yapabileyim. Ben İstanbul Topkapı’da yaşamaktayım ilk dönüşü bu çevreden yazanlara yapacağım. Bu yüzden sizin için görüşmeye uygun ilçeleri de yazarsanız yorum bölümüne sevinirim.

Bir yanıt yazın