İçeriğe geç
Home » Mecidiyeköy ‘de yaşayan Dul Orospu Bahar

Mecidiyeköy ‘de yaşayan Dul Orospu Bahar

Mecidiyeköy’den herkese merhaba benim adım Bahar. Yaşım 25 bu genç yaşıma bakmayın hayatı tecrübe etmiş ve dul kalmış yalnız bir kadınım. Uzun zamandır yalnız olduğum için artık bu durum canıma tak etti bende gizli gizli buluşacak ve sevişecek beyefendiler aramaktayım.

Mecidiyeköy ‘de yaşayan Dul Orospu Bahar

Gizli gizli diyorum. Çünkü yaşadığım evin çevresinden birileri olmaz yada yaşadığım evde olmaz hepiniz biliyorsunuzdur İstanbul şartlarında dul ve güzel bir kadının ev tutmasının ne kadar zor olduğunu.

Bu yüzden çevremde ki erkeklere göz kırpmak yerine buraya bu satırları yazmaktayım. Yoksa güzel bir kadınım ve çevremde yaşayan erkekler ile istediğim taktirde birlikte olabilirim ama bu çevrede adım çıksın istemiyorum.

Bu yüzden buluşmayı otel ve rezidanslarda yapmak niyetindeyim. Güvendiğim kişileri daha sonra gizli gizli evime alabilirim yada evlerine gidebilirim. Ücret çok fazla istemeyeceğim emin olabilirsiniz.

Performansınız iyi ise hiç para istemem hatta hafta içi çalıştığım için hafta sonları görüşme yapacağım bilginiz olsun telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

Buralarda bulabileceğiniz en kaliteli Mecidiyeköy escort hatun benim ve iddaalyım..

Bir yanıt yazın