İçeriğe geç
Home » Memnuniyet garantisi ile unutamayacağınız bir gece

Memnuniyet garantisi ile unutamayacağınız bir gece

Evet baya iddialı bir başlık attığımın farkındayım ama sonuna kadar da arkasındayım. Benim adım İstanbul escort Bahar, her ne kadar daha genç göstersem de ben 27 yaşındayım..

Ve görüştüğüm kişilerin tamamen memnun kalacaklarını garanti etmekteyim. Bunun için yaptığım bir kaç şey mevcut bunları sizlere sıralayayım isterseniz.

Memnuniyet garantisi ile unutamayacağınız bir gece

1-) Haftada tek gecede tek görüşme

2-) Çok istekli değilsem görüşme öncesinde azdırıcı kullanma

3-) Görüşme öncesi kısa da olsa biraz sohbet ve rahatlatma

4-) Güzel bir ön sevişme ile başlama

Aslında karşılıklı memnuniyet bu kadar basit arkadaşlar bu 4 maddeyi uyguladıktan sonra karşılıklı alacağımız zevk kat kat artmaktadır. Ben görüştüğüm beyefendilere değer veririm hani bazı tipler vardır..

Karşısındakinden tiksinirler ben onlardan birisi asla olmadım ve olmayacağım. Bu yazdıklarım arasında en çok önemli olanı 3.madde olup hemen hemen herkes hayatında ilk defa bir araya geldiği birisi ile sevişirken..

İnanılmaz bir stres altına girmektedir. Bu yapacağımız kısa sohbetler sayesinde uzun zamandır görüşen bir birini tanıyan bir çift gibi daha güzel bir gece yaşayabiliyoruz.

Eğer bu maddeye karşıysanız hiç randevu almayın çünkü ben memnuniyet garantisi veriyorum bu madde olmadan memnuniyet olamaz.

Hakkımda daha detaylı bilgi ve telefon numaramı almak için yorum bırakmanız yeterlidir. E posta adresinizi yorum bıraktıktan sonra kontrol etmeyin unutmayın lütfen.

Bir yanıt yazın