İçeriğe geç
Home » Nişantaşı doğal güzelliğine güvenen üniversiteli

Nişantaşı doğal güzelliğine güvenen üniversiteli

Merhaba ben Nişantaşı ve çevresinde çalışan 20 yaşında genç bir kadınım. İsmim Ceren. Doğal güzellik arayan beyefendiler için buradayım.

Tabi makyaj falan yapmaktayım. Lakin makyajsız halimi sizlere göstermekten çekinmiyorum yani sadece makyaj sayesinde güzel görünen birisi değilim. Genç ve güzel bir kadınla unutmayacağınız bir gece yaşamak istiyorsanız sayfamı tamamen okumanızı rica etmekteyim.

Nişantaşı doğal güzelliğine güvenen üniversiteli

Fotoğrafım sizleri aldatmasın bu fotoğrafımı görüşmede çekilmedim kendime tatil verdim ve 2 ay boyunca hiç birliktelik yaşamadım. Bu yüzden vajina traşı olmadım yanınıza geldiğim zaman son derece bakımlı olacağımdan emin olabilirsiniz.

Sizlere normal makyajlı fotoğraflarımın yanı sıra yeni duştan çıkmış olan hallerimi de göndereceğim böylece beni doğal halimle görmüş olacaksınız.

Bacaklarım olsun kollarım olsun gayet pürüzsüz ve kıl tüy sorunum yok sakallı bıyıklı kadınlardan değilim bunu anlayın diye bunları yazıyorum.

Ayrıca son derece sportif bir vücudum olduğu için pozisyonlara geçerken sorun yaşamam ve sizleri fazla yormadan güzel bir gece yaşatabilirim.

İlk olarak yorum yapan beylerin mail adreslerine 10 adet fotoğrafım ile birlikte telefon numaramı ve görüşme ücretlerimi gönderiyorum eğer randevu almak için ararsanız görüşme öncesinde görüntülü arama izni veriyorum canlı canlı beni görüyorsunuz ve herhangi bir şüpheniz kalmıyor.

Nişantaşı escort denilince akla ilk gelen kadın benim ve benim ile tanışmalısınız..

Bir yanıt yazın